• Čeština
  • English
  • Deutsch

Jsme ATHELAS Computing

Vytváříme nástroje na míru, které pomáhají firmám růst díky zjednodušení a zlevnění každodenní operativy v oblasti supply chain managementu a plánování financí.


Přinášíme řešení pro logistiku, warehousing a další oblasti supply chain

V ATHELAS Computing vycházíme z více než 18 let zkušeností s vývojem praktických řešení v oblasti supply chain managementu – logistiky, warehousingu, forecastingu – a oblasti plánování financí. Podílíme se na růstu našich klientů prostřednictvím analýzy dat, modelování scénářů logistické sítě, vývoje praktických aplikací pro zefektivnění a zlevnění každodenní operativy a sledování KPI.

Pracujeme pro velké nadnárodní korporace i pro střední a menší firmy. Za léta působení na trhu jsme vyvinuli již stovky řešení, která naši klienti používají v praxi v každodenní operativě. Některým klientům také spravujeme a dodáváme pravidelný reporting v různých oblastech dodavatelského řetězce.

Ať už jde o návrh optimalizace logistické sítě, efektivní reporting KPI či aplikaci pro snadné sledování určitého aspektu supply chain, pro který chybí modul v současném datovém systému firmy, vyvíjíme vždy řešení na míru podle potřeb konkrétního klienta.

  • Máme 18 let zkušeností a stovky řešení běžících v praxi.
  • Nabízíme řešení na míru, žádné univerzální aplikace.
  • Poradíme si s jakkoli velkým objemem dat ke zpracování.
  • Naše služby pomáhají šetřit čas a peníze.

Rosteme s vámi

Dobře fungující a nákladově efektivní supply chain je hlavní motivací všech našich projektů. Za dobu naší praxe jsme navrhli řešení, která v součtu ukázala příležitost úspory našich klientů ve výši téměř dvou miliard korun. Šetříme klientům peníze i čas, který, jak víme, znamená také peníze.

Naše služby

Náš tým

Viktor Baroš

Jednatel

Markéta Lajdová

Hlavní analytička

Václav Oborník

Junior analytik