• Čeština
  • English
  • Deutsch

S čím Vám můžeme pomoci

Přinášíme řešení vytvořená vždy na míru konkrétnímu klientovi. Máme zkušenosti s vývojem řešení ve všech částech supply chainu.

KPI a automatizovaný reporting

KPIs a automatizovaný reporting

Ať se rozhodnete sledovat jakékoli KPIs, vytvoříme vám na míru řešení, které propojí data a informace dle vašich potřeb. Shrneme maximum ukazatelů na jednom místě a zobrazíme je moderní a všem srozumitelnou formou. Díky vysokému stupni automatizace reporting nijak nezatíží váš tým. Naopak budete moci omezit situace, kdy více lidí sleduje tutéž věc v separátních reportech.

KPI a automatizovaný reporting

Network modelling

Network modelling

Vyplatilo by se zbudovat nové distribuční centrum? Kde by mělo být? Je současná logistická síť efektivně vytížená? Jak by mohla vypadat za pět let? V našich network modelech zanalyzujeme vaši současnou logistickou síť, zobrazíme možné scénáře, propočteme náklady. Díky jasné vizualizaci možností připravíme půdu pro vaše rozhodnutí a úsporu financí v logistice.

Network modelling

Logistický software na míru

Logistický software na míru

Vytvořili jsme už stovky automatizovaných aplikací, které našim klientům pomáhají sledovat vybrané aspekty logistiky. Náš logistický software používají na každodenní bázi řadoví pracovníci i střední management. Dokážeme například nahradit chybějící modul vašeho aktuálního databázového systému a ušetříme vám čas a finance vynaložené na složité kombinování dat z různých zdrojů.

Logistický software na míru

Časové nakládky

Časové nakládky

Vyvinuli jsme vlastní řešení pro online management příjezdů kamionů a nakládek v časových oknech. Aplikaci dokážeme od základu vystavět dle potřeby konkrétního klienta. Naše aplikace v současnosti běží v praxi u korporátního klienta na několika lokacích s kapacitou v řádu desítek kamionů denně.

Časové nakládky